Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více...
 
Mobil / 730 515 272
Domů > Kompozitní terasy

Kompozitní terasy

Kompozitní terasy jsou moderním řešením venkovních teras. Jsou spojením vlastnosti dřevěného materiálu spolu s odolností a trvanlivostí plastu – tzv. woodplastic. Jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům.

Dřevoplastový kompozitní systém ( typ WPC - wood plastic components – směs dřevitých vláken a plastu v poměru 60% dřevitá vlákna : 40% plast vytváří procesem extrudace praktický a po všech stránkách vysoce užitkový materiál ) je praktickým řešením sloužícím jako vhodná podlahová krytina pro použití v exteriérech.

Bezúdržbovost, barevná stálost, odolnost proti povětrnostním podmínkám, vhodnost použití ve vlhkých podmínkách, praktická montáž jsou atributy, které v porovnání s dřevěnými podlahovými prkny výrazně posilují argumenty pro použití kompozitního dřevoplastového systému.

WPC materiál je díky svým vlastnostem velmi výhodný pro venkovní terasy, pochozí plochy okolo bazénů, podlahy balkónů a ostatní podobné využití, kde dochází k působení všech běžných vlivů venkovního prostředí ( vlhko, sluneční záření, vítr, mráz ).

Eben

Garapa

Ořech

Palisandr

Podkladový hranol WPC

Příchytka na hranol k podkladu

Spojka s černým vrutem

Spojka s ocelovým vrutem

Příchytka startovací

Zakončovací lišta "L"

Zakončovací lišta plochá