O nás

Společnost Torapo s.r.o. působí na českém trhu od roku 2008. Od počátku našeho působení, je pro nás na prvním místě spokojenost našich zákazníků s čímž je spjata ta nejvyšší kvalita nabízených materiálů. V našem portfoliu nabízíme širokou škálu dřevin z celého světa, vhodných k použití jak v interiéru, tak v exteriéru.

 

V naší nabídce naleznete:

 

Přírodní dýhy - každá dýha je individuální a vytvoří vám z konečného výrobku neopakovatelný originál.

 

Strukturované dýhy - strukturované dýhy se krájí z bloků, které jsou vyrobeny z loupané a barvené dýhy, což zajišťuje neměnný vzhled a strukturu. Spolupracujeme s výrobci dýh Corá a Veneer.

 

Truhlářské řezivo - z evropských dřevin nabízíme například, dub, buk, borovici, ze světových dřevin to je pak například mahagon, ořech americký, wenge, zebrano aj.

 

Dřevo na terasy - dřevěné venkovní terasy nabízíme jak z evropských, tak z exotických dřevin. Naše terasy jsou sušené, z těch nejkvalitnějších dřevin.

 

Dýhové hrany a sesazenky - pro perfektní dokončení vašeho nábytku.

 

Stolové desky - jedná se o řezivo v rozměrech vhodných na výrobu stolů. Toto řezivo nabízíme z mnoha druhů dřevin a v několika dimenzích.

Dřevomateriály Woodmarket >>

Prodej exotických dřevin a dekorací. Plody stromů, dřevěné koule. Stolove desky pro jidelní, konferenční stoly či stoly do restaurace.

Dřevo pro stavbu lodí >>

Od roku 2011 jsme se stali exkluzivním partnerem italské společnosti Bellotti s.p.a., která je výrobcem materiálů pro stavbu lodí. V naší nabídce tedy naleznete i překližky, kompozitní panely a další materiály vhodné pro stavbu lodí