Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více...
 
Mobil / 730 515 272
Domů > O nás

O nás

Společnost Torapo s.r.o. působí na českém trhu od roku 2008. Od počátku našeho působení, je pro nás na prvním místě spokojenost našich zákazníků s čímž je spjata ta nejvyšší kvalita nabízených materiálů. V našem portfoliu nabízíme širokou škálu dřevin z celého světa, vhodných k použití jak v interiéru, tak v exteriéru. V naší nabídce naleznete dýhy, řezivo, terasy, dýhové hrany, stolové desky aj.

Od roku 2011 jsme se stali exkluzivním partnerem italské společnosti Bellotti s.p.a., která je výrobcem materiálů pro stavbu lodí. V naší nabídce tedy naleznete i překližky, kompozitní panely a další materiály vhodné pro stavbu lodí

V roce 2013 jsme získali prestižní FSC certifikaci. Co to znamená? Forest stewardship council je nevládní nezisková organizace, jejíž ideou je podporovat ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů, a tím napomoci chránit ohrožené a devastované světové lesy.

Certifikát FSC je tedy pro naší společnost vskutku prestižním oceněním, protože zaručuje, že dřevo, které nakupujeme, je z legálních těžeb.


Neváhejte nás kontaktovat